הערכה פסיכיאטרית כוללנית ויסודית

  ד"ר חיים שם דוד הוא פסיכיאטר מומחה בפסיכיאטריה כללית ומומחה בפסיכיאטריה משפטית.

במרפאת ד"ר שם דוד ניתן לקבל שירותי יעוץ ולהתאמת טיפול החל מגיל הנעורים ועד לגיל השלישי על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים; החל מאבחון פסיכיאטרי,פסיכולוגי או איבחון על ידי פסיכוגריאטר.

במרפאת ד"ר שם דוד, ניתן לקבל מענה מקיף ומקצועי עבור מגוון מצבים רגשיים ונפשיים, החל ממצבי מתח,חרדה,דיכאון, איבחון הפרעות קשב וריכוז (ADD או ADHD), אלצהיימר, פסיכוזה, כאבים כרוניים כגון פיברומיאלגיה,מיגרנה  ועוד. 

 

הראייה הטיפולית במרפאה היא רב מימדית שמתאימה את הטיפול עבור המטופל והאפשרויות לטיפול הן רבות, החל מטיפול פסיכיאטרי תרופתי, דרך פסיכותרפיה על ידי פסיכולוג או טיפול משפחתי ועד לשיטות טיפול מתקדמות כגון היפנוזה.


  ד"ר שם דוד התמקצע בפסיכיאטריה משפטית ועורך חוות דעת רפואית של פסיכיאטר מומחה לצרכים שונים: הליכים פליליים והליכים אזרחיים (אפוטרופסות, צוואות, תביעת נכות לביטוח לאומי ולגורמים אחרים ועוד...).

 ד"ר שם דוד מתאים טיפול פסיכולוגי ע"י פסיכולוגים מורשים. ד"ר שם דוד מציע מספר שיטות טיפול נפשי פסיכולוגי החל מטיפול פסיכולוגי דינמי ע"י פסיכולוג / פסיכותרפיסט  ועד לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ע"י פסיכולוג מומחה או פסיכיאטר.


 ד"ר חיים שם דוד עושה שימוש בשיטה מתקדמת להערכה פסיכיאטרית יסודית- השיטה המדורגת.זוהי שיטת הערכה מקיפה, שעונה לצרכיו הפרטניים של כל מטופל ומאפשרת ראייה כוללנית והתחשבות כללית בצרכיו ולטיפול הפסיכיאטרי והנפשי שהוא זקוק לו.


בשיטה זו מערבים אנשי מקצוע נוספים,לפי הצורך, החל מפסיכיאטרים ופסיכוגריאטרים,פסיכיאטר ילדים,פסיכולוג או עובדת סוציאלית,לשם השלמת ההערכה והצגת התמונה בכללותה.

 בין אנשי המקצוע העובדים בשיתוף פעולה עם ד"ר שם דוד: 

  •  פסיכיאטר מומחה נוסף 
  • פסיכוגריאטר
  • פסיכיאטר מומחה בפסיכיאטריה של הילד
  • פסיכולוג או נוירופסיכולוג.
  • עובדת סוציאלית.
  • מרפאה באומנות. 
  • אחות עם הכשרה על בסיסית בפסיכיאטריה.

     ד"ר חיים שם דוד והמומחים האחרים, שמים למטרה לעבוד תוך שיתוף פעולה עם המתרפא, מבקש חוות הדעת או נציגו וכל זאת במקצועיות ויושרה ללא פשרות.

  הקו המנחה של הפעילות במרפאה הוא שלכל אדם צרכים שונים והרכב שונה של בעיות. המומחיות האמיתית היא לערוך הערכה יסודית, מקיפה, כוללנית, עמוקה ורב תחומית בפסיכיאטריה, פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות ועבודה סוציאלית.


זקוקים לעזרה? מתלבטים? אם כן, זה לעולם לא מאוחר מדי. ד"ר חיים שם דוד וצוות המומחים שאיתו יכולים לעזור לכם.

 


פסיכיאטר

איבחון פסיכוגריאטרי

 
מי אנחנו - עם ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה, עובדים אנשי מקצוע רבים מומחים בתחומם ומאפשרים ראייה כוללנית, הערכה וטיפול יסודיים לפי צרכי המתרפא.למידע נוסף ויעוץ מקצועי לחץ כאן..
צור קשר - צור קשר עם ד"ר חיים שם דוד, פסיכיאטר מומחה
פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח למידע פסיכיאטרי,פורומים להחלפת מידע בפסיכיאטריה,שאלות ותשובות, טיפול פסיכיאטרי - טיפול תרופתי, טיפול נפשי,טיפול בהיפנוזה ועוד.
פסיכיאטריה כללית - פסיכיאטריה , פסיכיאטריה כללית, על איבחון פסיכיאטרי וטיפול פסיכיאטרי, פסיכיאטריה כתחום טיפולי שמהות האיבחון והטיפול הוא היחסים הבינאישיים, ישנו צורך צורך בראייה כוללנית ומקיפה לכל צרכי המתרפא. שילוב היכולות של המטפל, המתרפא ושימוש באנשי מקצוע נוספים מביאים
פסיכיאטריה משפטית - פסיכיאטריה משפטית-תחום ההשקה שבין פסיכיאטריה ומשפט. חוות דעת פסיכיאטרית יכולה להנתן להליכים אזרחיים או להליכים פליליים.חוות דעת מתוקפת ומהימנה היא המפתח להצלחה בהליכים המשפטיים ועל כן אליה להיות ערוכה בצורה מקצועית ע"י הפסיכיאטר המשפטי (פסיכיאטר מומחה).
מאמרים - ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה - מאמרי מידע בפסיכיאטריה,טיפול נפשי, חידושים, גישות בטיפול פסיכיאטרי או טיפול פסיכולוגי
מונחים, שאלות ותשובות - ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטריה,פסיכיאטר מומחה, שאלות ותשובות בנושאים באתר הבית
קישורים לאתרים - קישורים לאתרים
Psychiatrist-english - Dr. Shem David and medical practitioner associates offer general psychiatry and forensic psychiatry services in Tel Aviv, Israel
תעודת פסיכיאטר מומחה-לשם מה - כיצד לבחור פסיכיאטר מומחה? לשם מה יש תעודות מומחיות?למה חשוב לברר האם יש לפסיכיאטר תעודת מומחה וממה להזהר?
כיצד לבחור מטפל-פסיכולוג ופסיכיאטר - כיצד למצוא מטפל טוב? אחת השאלות שאני נשאל באופן תדיר היא "איך אני יכול למצוא מטפל טוב?" קראו על תהליך בחירת מטפל החל מסוגי מטפלים ועד מה לשאול אותו בשיחה