חוות דעת פסיכיאטרית רפואית לרישיון נהיגה   

 

 

חוות דעת רפואית פסיכיאטרית לעירעור לגבי פסילת רישיון נהיגה 

 

 

  החוק הסמיך את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים - מרב"ד לבחון את התאמתו של כל אדם לנהיגה, למנוע מבעדו מלהוציא רישיון נהיגה או לפעול לפסילת רישיון נהיגה קיים לאחר בדיקה בועדה רפואית .

 

הסיבות לפסילת רישיון נהיגה יכולות להיות מסיבות רפואיות (חוות דעת רפואית) או מסיבות נפשיות (במקרה זה יש צורך בחוות דעת רפואית פסיכיאטרית).

 

 

סיבות לפסילת רישיון נהיגה

 

בין הסיבות הנפוצות לפסילת רישיון נהיגה לאחר בדיקה בועדה רפואית של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ניתן למצוא:

  • שימוש בתרופות ו/או התמכרות לסמים
  • הפרעות נפשיות
  • הפרעת אישיות
  • מעורבות בתאונות דרכים 

 

חוות דעת לרישיון נהיגה - ההגנה שלך

 

מומלץ לגשת לועדות רפואיות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, לאחר שהאדם המזומן מצוייד בחוות דעת פסיכיאטרית רפואית ערוכה כדין ע"י פסיכיאטר מומחה.

על חוות הדעת הרפואית פסיכיאטרית להכיל, בנוסף לבדיקה הפסיכיאטרית , הערכה כוללנית- הערכת מסוכנות והערכה אישיותית של הפונה.

 

הערכה נפשית - פסיכיאטרית לצורך הליכי עירועור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) חיונית להליכים לפסילת רישיון נהיגה כללי או פסילת רישיון נהיגה ציבורי.

 

 

 

חוות דעת פסיכיאטרית רפואית ערוכה כדין, שהוכנה בצורה יסודית יכולה להיות ההבדל שבין פסילת רישיון נהיגה לבין האפשרות להמשיך לנהוג ואף להתפרנס כשמדובר ברישיון נהיגה לרכב ציבורי.מידה ויש לך צורך בהערכה נפשית מקיפה, אמינה ומהימנה שתתקבל כאמינה ותשיג את מטרותיה, צור קשר עוד היום. ד"ר שם דוד וצוות המומחים נמצאים כאן לעזרתך