פסיכיאטר לאבחון וטיפול למצבים רגשיים ונפשיים- קופ"ח מכבי

מצוקה נפשית או רגשית בין שהמקור שלה דיכאון, חרדה או אפילו יחסים עם אנשים שסביבנו, יכול להיות מצב קשה מנשוא. ההחלטה לקחת טיפול קשה לעשייה בגלל שמצבים נפשיים רבים מטבעם אינם כאלו שמאפשרים לראות את הדברים בבאופן אובייקטיבי. לא פעם ההחלטה לפנות לאבחון יכולה להיות קשה בעיקר בשל השאלות שעולות אצל כל אחד ואחת שנמצאים במצב הזה: האם אני באמת חולה?. ההתבלטויות האלו נובעות פעמים רבות מחוסר כוחות ריגשיים לעשות את הצעד המתבקש- לפנות אל רופא שמטפל בבעיות האלו. כשהגב כואב, אנחנו יודעים לאן ואל מי לפנות ועושים זאת מייד. מדוע במצבים ריגשיים זה אחרת?
אם הגעת אל ההחלטה שיש צורך להגיע לאבחון אצל רופא מומחה\איש מקצוע הרי הצעד הראשון לקראת הריפוי כבר נעשה.

אם אתם מחפשים רופא פסיכיאטר באור יהודה המוכר על ידי קופ"ח מכבי, הגעתם למקום הנכון.

ד"ר חיים שם דוד הינו רופא מומחה בפסיכיאטריה בעל ניסיון רב באיבחון וטיפול פסיכיאטרי. ד"ר שם דוד מקבל במרפאה דיסקרטית מטופלים לצורך אבחון פסיכיאטרי ולצורך קביעת טיפול פסיכיאטרי או פסיכולוגי משולב.

ד"ר חיים שם דוד עוסק בפסיכיאטריה כללית ובפסיכיאטריה משפטית. בין עיסוקיו, ד"ר חיים שם דוד מנוסה באבחון במצבים נפשיים החל מתחושת מתח, הפרעות דיכאון קל ואף קשה, קשיי קשב וריכוז. בין השאר ד"ר שם דוד הוא פסיכוגריאטר עוסק בפסיכוגריאטריה ועוסק באיבחון וטיפול מצבים נפשיים ורגשיים כולל מורכבים בגיל השלישי החל מתחושת מתח ועד לפגיעה בתפקודים קוגניטיביים התחלתיים בזיכרון, ריכוז, התמצאות ועד לשלבים מתקדמים יותר כמו במחלת אלצהיימר.
ד"ר חיים שם דוד מאמין באבחון מקיף בשיתוף המטופל ושאר בני משפחתו על מנת לתת מענה לכל מגוון צרכיו ואפשרויותיו של הפרט.
ד"ר שם דוד עוסק בפסיכיאטריה משפטית ובפסיכיאטריה כללית. בין תחומי פעילותו בפסיכיאטריה משפטית עורך חוות דעת רפואית בפסיכיאטריה לצרכים שונים. ד"ר שם דוד עוסק באיבחון לצורך קביעת נכות פסיכיאטרית עבור ביטוח לאומי, משרד הביטחון, חברות ביטוח פרטיות וכן עבור ועדות שונות לצורך הערכות יכולותיו של המוערך. תהליך הבדיקה נערך, בכל מקרה, באוירה נעימה ואמפאטית הלוקחת בחשבון את רצונותיו של הנבדק יחד עם יכולת סביבתו לתמוך בתהליך הריפוי.

ד"ר חיים שם דוד מוכר על ידי קופת חולים מכבי לצורך החזרים על פי תנאי הפוליסה החל מרמת ביטוח "זהב". זה הזמן לשינוי , במידה ואת/ה חש/ה שאתם או מישהו ממכריכם זקוקים לעזרה, לא להסס ולפנות.