050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
שאלה בקשר לכדוריםאחת13:38 | 31/12/2010  
מאת:אחת
תאריך:13:38 | 31/12/2010
נושא:שאלה בקשר לכדורים
תוכן:
בתקופת הצבא לקחתי כדורים במשך שנה, אחרי המצא המשכתי לתקופה מסויימת, אולי שנה ואז הפסקתי. מאז עברו 7 שנים, אולי יותר. לפני שנה התחלתי שוב בטיפול פסיכיאטרי ולקחתי כדורים נגד חרדה ונגד סכיזופרניה מה שטענו שיש לי, כביכול.. לפני 4.5 חודשים הפסקתי עם הטיפול והכדורים. רציתי לדעת אם לפני שבכלל נטלתי כדורים, האם ההתנהגות שלי היא זהה להתנהגות של לאחר הפסקת כדורים? כלומר, האם יש דבר כזה שהפסקת כדורים גורמת לתופעות חיצוניות לבלוט פתאום,\ או שזה איינואך כמו במצב של תקופה בה לא לקחתי כדורים בכלל?
התנהגות הנובעת מכדוריםד"ר חיים שם דוד12:00 | 10/02/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה