050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
שאלהמתענינית20:02 | 05/01/2011  
מאת:מתענינית
תאריך:20:02 | 05/01/2011
נושא:שאלה
תוכן:
ערב טוב! ניתקלתי במקרה הזה במסגרת עבודתי. מסיבות מובנות איני יכולה לפרט אך מקווה שהתאור הזה יספיק על מנת לקבל תשובה. אשה כבת 30(ידועה כחולה פסיכאטרית) בוכה בהיסטריה ללא הפסקה. במהלך הבכי היא מדברת(לא מתוך נסיון לשתף אותנו) על כאביה וטראומות שלה מהעבר. למעשה, היא דיברה לעניין אך כאמור מתוך בכי היסטרי בלתי פוסק. מדי פעם היא כביכול התעוררה מחלום. היא הפסיקה לבכות וניסתה להזכר בקול מה קרה לה-והחלה לשאול אותנו אם היא שפויה, ניסתה לדלות מאיתנו מה היא סיפרה לנו והייתה בחרדה עצומה למצבה הנפשי ושוב חזרה לבכי היסטרי שבמהלכו היא בוכה על חייה ועל עברה. חשוב לציין שבזמן שהיא הפסיקה לבכות, היא ספרה שהיא מרגישה בדיכאון עמוק ובמעין ניתוק מהסביבה ובקשה להגיע לאשפוז בבית חולים פסיכאטרי. משחזר הבכי היא הראתה דוקא סימני דאגה לשלומה הפיזי.(חשש שמא יקרה לה משהו) הדבר חזר על עצמו מספר פעמיים. האם יש הסבר לסיטואציה? ושאלה נוספת, בלשון לא מקצועית קיים מושג התמוטטות עצבים יש מושג כזה? ומהוא? תודה רבה!
מה התופעה.ד"ר חיים שם דוד12:15 | 10/02/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה