050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
תלמיד כיתה יליאורה06:03 | 06/01/2011  
מאת:ליאורה
תאריך:06:03 | 06/01/2011
נושא:תלמיד כיתה י
תוכן:
אני מחנכת של תלמיד כיתה י שנראה השנה מותש מאוד מבחינה נפשית. המצב בבית לא טוב: הורים נכים, האם עברה שני ניתוחים בנוסף בבית החזה, האב מתקשה ללכת ברגלו השמאלית, התלמיד שלי מטפל באחיו הקטן הלומד בכיתה ז, בנוסף הולך לעבוד כמלצר 4 פעמים בשבוע, אין לו כוח ללמוד וראש להתרכז, בבית הספר התעלף 3 פעמים. פניתי לאימו אך היא מסרבת לקחתו לטיפול בטענה שהוא יהיה בסדר, גם היועצת מאוד מודאגת ממצבו אך שום דבר לא זז כי האם לא משתפת פעולה. בבדיקות רפואיות מקיפות שעבר התלמיד לא נמצא כל ממצא פיזיולוגי בעייתי. מה לעשות? יצויין כי התלמיד אומר לי שאינו יכול יותר, אין לו כוח והוא עייף, קשה לו.
טיפול בנערד"ר חיים שם דוד12:13 | 10/02/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה