050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
התקפי חרדה ילד בן 14אורי12:09 | 11/01/2011  
מאת:אורי
תאריך:12:09 | 11/01/2011
נושא:התקפי חרדה ילד בן 14
תוכן:
בני סובל מהתקפי חרדה שהתחילו בהתחלה כהתקף שמתחיל בפירכוס ואח"כ בשיתוק למשך 15 -20 דקות אחרי ההתאוששות הילד הגיב כרגיל,אחרי ארבעה התקפים הופיעו שני התקפים שלוו באלימות בהתקף אחד הוא השליך כסאות ותקף מי שאח"כ אמר שהוא לא "מכיר" , בהתקף אחר הוא עמד אחד הילדים זרק עליו עפרון ואז הוא הרביץ לו ולאחר מכן איבד שליטה, עכשיו החלה תופעה של הנעת גפים לא רצוני לכאורה, הוא מטופל אצל פסיכולוגית ואמור להתחיל ביופידבק בקרוב האם לדעתך יש צורך בהתערבות נוספת?
האם יש צורך בבדיקות נוספותד"ר חיים שם דוד12:10 | 10/02/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה