050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
גמילה מציפרלקס לפני לידהרונית11:08 | 06/05/2011  
מאת:רונית
תאריך:11:08 | 06/05/2011
נושא:גמילה מציפרלקס לפני לידה
תוכן:
שלום, אני כרגע בשבוע 30, ונוטלת כבר שנה 15 מ"ג ציפרלקס ביום. אנני רוצה שהתינוק יסבול מתסמיני הגמילה לאחר הלידה, ואנני רוצה שיצטרך לעבור את כל הבדיקות והתהליך שעוברים תינוקות שנולדים לאמהות שנוטלות כדורים מקבוצת SSRI. האם ניתן לרדת במינון בהדרגתייות עד לגמילה- לפני הלידה, כדי שהתינוק יוולד גמול כבר? אני מודעת לסכנות שבכך מבחינת התקפי חרדה וכו'. אחרי הלידה אחזור לקחת אותם שוב- אם יהיה צורך (אני מודעת לעלייה בסיכון של דיכאון לאחר לידה, חרדות וכו') תודה רבה מראש.
גמילה מציפרלקסד"ר חיים שם דוד19:07 | 23/05/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה