050-2511317
פסיכיאטריה כללית פסיכיאטריה משפטית פורום פסיכיאטריה צור קשר Psychiatrist-english
 
פסיכיאטריה
ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה > פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח :

פורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח

 הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה  פורומים רפואיים הפורום הפתוח - מטרת פורום פסיכיאטריה -הפורום הפתוח-היא לתת מענה לשאלות או מחשבות בנושא בריאות הנפש.  פורום פסיכיאטריה זה, בנוי כפורום פתוח. פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח-אינו מצריך הרשמה והגולשים מוזמנים להעלות שאלות.פורום פסיכיאטריה זה מאפשר דיון פתוח.פורום פסיכיאטריה זה, אינו בא במקום יעוץ רפואי,מלא. פורום פסיכיאטריה, כולל פורום פסיכיאטריה הפורום הפתוח, אינו יכול להחליף את הקשר הבין אישי לשם הערכה מיטבית והמלצה לטיפול נפשי או טיפול פסיכיאטרי.אנא שימרו על כללי דיון ענייניים בפורום פסיכיאטריה. פורום פסיכיאטריה פתוח זה מאפשר דיון אולם במידה ונתקלתם בהודעה פוגענית בפורום פסיכיאטריה צרו עימי קשר ואפעל להסרת ההודעה מפורום פסיכיאטריה - הפורום הפתוח.

ד"ר חיים שם דוד,פסיכיאטר מומחה,פורום פסיכיאטריה,הפורום הפתוח


הוסף הודעה   חזרה לפורום   חיפוש מהיר
נושאשםתאריךצפיה
זקוק לעצה!אני01:20 | 22/05/2011  
מאת:אני
תאריך:01:20 | 22/05/2011
נושא:זקוק לעצה!
תוכן:
שלום. נתקעתי במצב בעייתי ואני זקוק לעצה. אני מטופל ב-viepax כנגד דכאון ולוקח מינון של 2 כדורים ביום. הפסיכיאטר המטפל בי לא ענה לטלפונים שלי כיוון שככל הנראה יצא לחופשה ונותרתי ללא מרשם. כתוצאה מכך הפסקתי לקחת את הכדורים החל מיום חמישי האחרון. היום אחר הצהריים החלה לי תופעה מאד מוזרה בה אני חש תחושה מוזרה באחורי הראש, מעין תחושה שמשהו לא בסדר, כאילו אני עומד להתעלף בדקות הקרובות. הזמן עבר ועד עתה לא התעלפתי, אך אני מודאג מכך שהתופעה לא חולפת, מדובר בתחושה לא מוכרת, כאילו ריחוף מוזר, מעין סחרחרת קלה. התקשרתי למוקד מכבי ודברתי עם האחות, הסברתי לה את המצב והיא העבירה אותי למוקד, שם הסבירו לי כי אין רופא מגבה לפסיכיאטר בחופשה וכי אם ברצוני לקבל מרשם עליי לעשות את הנוהל של פתיחת תיק מחדש אצל פסיכיאטר אחר ולקבל מרשם. הבעיה היא שאני כרגע בלי הכדורים ועד שאשיג תור אצטרך להשאר בלעדיהם. (כל זה כשאני יוצא מנקודת הנחה כי התופעה שאני חווה אכן קשורה להפסקה בנטילת הכדורים). האם התופעה מוכרת? האם ידוע על נוהל חירום בו ניתן לקבל מרשם לכדורים? אשמח לתשובה, כי במוקד מכבי לא ממש ידעו כיצד לענות לי (הטלפנית אמרה שזה לא כתוב להם בנהלים...). אנא סלחו לי אם משתמע טון עצבני מההודעה, תודה מראש.
תופעות לאחר הפסקת ויפאקסד"ר חיים שם דוד18:59 | 23/05/2011 צפיה


בניית אתרים קידום אתרים

נושא: הפורום הפתוח - פורום פסיכיאטריה- פורום למידע פסיכיאטרי -ד"ר חיים שם דוד    קוד דף: vpuruo vp,uj - puruo pxhfhtyrhv- puruo knhsg pxhfhtyrh -s"r jhho ao sus    קשר לדף זה